Prostory pro
vaši akci

Plánujete velkou svatbu? Hledáte ideální místo, kam sezvat rodinu a přátele, užít si pohodovou atmosféru a třeba i ulehčit si zařizování? Naše restaurace převezme kus starostí za vás! Postaráme se o vás a vaše hosty. Připravíme chutné menu přesně podle vašeho přání, zajistíme veškeré nápoje, a navíc zajistíme i dekorace, úpravu sálu a třeba i šikovného DJ nebo kapelu.

Pronajmou si můžete celou restauraci. Dáme vám plně k dispozici naše kuchaře i obsluhu. Ochotně se postaráme o vše, co bude potřeba. Podle pokynů vyzdobíme interiér tak, aby vytvořil dokonalou kulisu pro slavnostní oběd, večeři i následnou volnou zábavu. Svatební hostinu můžeme zajistit tradičně u stolu s obsluhou. Večerní oslavě připravíme studený i teplý bufet. Bohatě prostřené švédské stoly nabídnout hostům chuťovky sladké i slané. Součástí nabídky je také nalévání nápojů, vybírat můžete z pestrého nápojového lístku, zvlášť připravíme nabídku nealkoholický nápojů a limonád třeba pro děti.

Interiér uzpůsobíme vašim představám nejen v rámci zasedacího pořádku a rozmístění stolů. Připravíme dekorace, balonky, girlandy i květinovou výzdobu. Z každé fotografie se bude odrážet elegantně upravené pozadí.

Ke svatbě patří živá hudba, veselí a družný hovor. Naše restaurace vám zajistí příjemnou základnu, ve které se budete vy i vaše společnost cítit jako doma. Nedělejte kompromisy. Naplánujte si svatbu přesně podle svých představ. Malou i velkou společnost usadíme u nás a postaráme se o vše potřebné.

/img/ac-logo.ab34601d.svg icon-phone-svg mail-svg icon-phone-svg icon-phone-svg