Prostory pro
vaši akci

Životní jubileum, úspěšně dokončené studium, zásnuby, křtiny, pracovní postup nebo třeba odchod do penze, to vše jsou milníky, které si zaslouží mimořádnou pozornost. Uspořádejte oslavu, sezvěte svou rodinu i přátele a sdílejte společně zásadní okamžiky.

Nemusíte se bát složitých příprav ani nemusíte propůjčovat velké oslavě vlastní byt nebo zahradu. Naše restaurace zajistí vše potřebné za vás! Velké společnosti dáme k dispozici kompletní prostor naší provozovny, komorním oslavám můžeme nabídnout klidné soukromí salonku s kapacitou 25 osob. Připravíme pro vás i vaše hosty kompletní menu, můžeme nabídnout občerstvení formou švédských stolů, teplého i studeného bufetu. Zajistíme nápoje včetně šumivých vín k slavnostnímu přípitku.

Pozornost věnujeme i dětem, nejmladší hosté jsou u nás vždy vítaní. Připravíme speciální židličky pro pohodlné krmení, maminkám uzpůsobíme zázemí pro přebalení a třeba i krátký odpočinek. Stejně tak můžeme na přání upravit i jídla tak, aby vyhověla potřebám.

Na vaše přání uzpůsobíme zasedací pořádek a připravíme i výzdobu. Svou radost a úspěch můžete sdílet v krásném prostředí s mnoha hosty. Navíc se pak můžete těšit i z fotografií, ve kterých se otiskne pohodová atmosféra a útulné prostředí.

Ušetřete čas i námahu. Oslavy můžete bez obav přesunout do prostor naší restaurace. Postaráme se o vás i vaše hosty na výbornou a vy budete mít čas na klidný hovor, přijímat gratulace nebo vzpomínat.

/img/ac-logo.ab34601d.svg icon-phone-svg mail-svg icon-phone-svg icon-phone-svg