Prostory pro
vaši akci

Naše restaurace zajistí vše potřebné za vás! Velké společnosti dáme k dispozici kompletní prostor naší provozovny, komorním oslavám můžeme nabídnout klidné soukromí salonku s kapacitou 25 osob. Připravíme pro vás i vaše hosty kompletní menu, můžeme nabídnout občerstvení formou švédských stolů, teplého i studeného bufetu. Zajistíme nápoje včetně šumivých vín k slavnostnímu přípitku.

Pozornost věnujeme i dětem, nejmladší hosté jsou u nás vždy vítaní. Připravíme speciální židličky pro pohodlné krmení, maminkám uzpůsobíme zázemí pro přebalení a třeba i krátký odpočinek. Stejně tak můžeme na přání upravit i jídla tak, aby vyhověla potřebám.

Na vaše přání uzpůsobíme zasedací pořádek a připravíme i výzdobu. Svou radost a úspěch můžete sdílet v krásném prostředí s mnoha hosty. Navíc se pak můžete těšit i z fotografií, ve kterých se otiskne pohodová atmosféra a útulné prostředí.

Ušetřete čas i námahu. Oslavy můžete bez obav přesunout do prostor naší restaurace. Postaráme se o vás i vaše hosty na výbornou a vy budete mít čas na klidný hovor, přijímat gratulace nebo vzpomínat.

/img/ac-logo.ab34601d.svg icon-phone-svg mail-svg icon-phone-svg icon-phone-svg