Salonek

Naše restaurace perfektně vyhoví nárokům na pořádání svateb nebo velkých oslav. Dáme vám k dispozici prostor celé provozovny, šikovné kuchaře i ochotnou obsluhu. Potřebám menší společnosti můžeme vyhovět propůjčením salonku s kapacitou 25 osob.

Oslavu narozenin, úspěšné zakončení studia nebo zásadní výročí můžete oslavit i v komorním prostředí a jen s nejbližšími. Vaši společnost oddělíme v klidné části. Příjemné prostředí vytvoří komfortní atmosféru. Rušit vás nebude nežádaný hudební doprovod ani ostatní hosté restaurace. V plném komfortu si vychutnáte skvělé jídlo i pití.

K dispozici vám bude obsluha i náš kuchař. Vybírat si můžete jídlo až na místě z jídelního lístku, objednat si však můžete předem i konkrétní menu. Vyhovíme vám skladbou jídla, nabídneme skvělé zákusky nebo slané chuťovky. Z nápojového lístku můžete vychutnat vynikající vína, pivo, pestrý výběr platí i u nealko nápojů a limonád.

Postaráme se o pohodlí i nejmladších hostů, můžeme upravit objednané jídlo, použít můžete upravené jídelní židličky pro jednodušší krmení.

Do naší restaurace můžete přesunout i firemní oslavy nebo důležitá jednání. Zasedací pořádek upravíme podle vašeho přání. Rádi vytvoříme zázemí, ve kterém se budete cítit dobře a kde si navíc můžete i skvěle pochutnat na vynikající české kuchyni.

Aktuálně

cooked by anycoders & vhs.

Pro vylepšování a zajištění správné funkce našich stránek využíváme soubory cookies. Více o ukládaných informacích a jejich zpracování se dočtete zde a zde.